ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

ucretisz-ekspertizÜcretsiz Ekspertiz hizmeti ile Ankara’da fark yaratan ROTA TRANS sektörün lider firmasıdır. Evden Eve Nakliyat sektörüne yön veren ROTA TRANS siz değerli müşterilerinin tüm nakliye taleplerine karşılık vermektedir. ROTA TRANS gerek profesyonel personel kadrosu gerekse teknolojinin son ürünü ekipmanları ile profesyonel taşımacılık hizmetini sizinle buluşturur. Nakliye işlemlerinizin daha planlı ve kısa sürede gerçekleşmesi için Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunan ROTA TRANS, ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve diğer bir çok taşıma işlemlerinizde Ücretsiz Ekspertiz hizmetini profesyonel bir şekilde uygulamaktadır. Eşyalarınızın güvence altına alınmasından tutunda paketlenmesinden yeni yerine yerleştirilmesine kadar tüm planlamaları Ücretsiz Ekspertiz hizmeti dahilindeki profesyonel personelimiz yapmaktadır.

Tüm nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi ücretsiz ekspertiz hizmetinde de müşteri odaklı çalışan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temel ilke edinmiştir. Tüm nakliye taleplerinize karşılık veren ROTA TRANS, evden eve nakliyat, asansörlü nakliye, ofis taşımacılığı, parça eşya nakliyatı, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, ücretsiz ekspertiz, eşya paketleme ve sektörün diğer tüm nakliye hizmetlerini siz değerli müşterilerimize profesyonelce sunmaktadır.

Profesyonel bir taşınma süresi oluşturan ROTA TRANS, ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, inşaat taşıma, banka taşıma, fabrika taşıma, fuar ve lunapark taşıma hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerine cevap vermektedir. ROTA TRANS farkı ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştirme, bu profesyonel hizmetten faydalanmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

call-out