HAKKIMIZDA

ROTA TRANS EVDEN EVE NAKLİYATASANSÖRLÜ TAŞIMACILIKOFİS TAŞIMACILIĞIPARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Evden eve nakliyat sektörünün öncülerinden olan ROTA TRANS Ankara Evden Eve Nakliyat firması siz değerli müşterilerine Ankara’da hizmet vermekten gurur duyar. Her geçen gün deneyimlerine bir yenisini katan ROTA TRANS evden eve nakliyat firması, gelişen teknolojinin son ürünleri ile hizmet vermektedir. Yılların tecrübesini günümüz teknolojisi ile harmanlayıp işinde uzman personeli ile siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet verir. Ankara’da profesyonel Evden eve nakliyat hizmetlerini uygularken siz değerli müşterilerinin memnuniyetini temel ilk edinen rota-transROTA TRANS, asansörlü taşımacılık ilkelerini tam anlamıyla uygulayan ender firmalardandır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetini sunarken siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvence altına alan ROTA TRANS, Sigortalı nakliyat hizmeti ile adeta güven sembolüdür. Siz değerli müşterilerinin hem eşyalarına hem de zamanına olan titiz çalışma prensibi ile ROTA TRANS sektördeki diğer firmaların aksine ekspertiz hizmetini ücretsiz sağlamaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taşınma sürelerini daha kısa zamanlara indiren ROTA TRANS, planlı programlı çalışma prensibi ile sektörün fark yaratan firmalarındandır. Şehiriçi ve Şehirler arası nakliye hizmetlerinde sektörün tüm ilkelerini kusursuz bir şekilde yerine getiren ROTA TRANS, gerek evden eve nakliyat, gerek ofis taşımacılığı gerekse parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde titiz çalışmaları ile takdir kazanmıştır.

Ankara’da hizmet veren nakliye firmaları arasında fark yaratan ROTA TRANS siz değerli müştelerinin memnuniyetini temel ilke edinmiştir. Her geçen gün hizmet ağını genişleten firmamız sadece ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma hizmetleriyle sınırlı bir hizmet politikası uygulamaz. Talep olması durumunda inşaat taşıma, banka taşıma, konser ve büyük etkinlik kurulumu eşyaları taşıma ve daha birçok nakliye hizmetlerini de sizinle buluşturmaktadır.

ROTA TRANS profesyonel taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebi