Ankara SİGORTALI TAŞIMACILIK

SİGORTALI TAŞIMACILIK 

ankara sigortalı ev taşımaSigortalı Taşımacılık hizmeti ile nakliye sektörüne yön veren ROTA TRANS siz değerli müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Evden eve nakliyat, Asansörlü nakliyat, Parça eşya taşımacılığı ve diğer bir çok nakliye işlemlerinizde eşyalarınızı güvence altına alan ROTA TRANS fark yaratmaktadır. Taşınma işlemlerinizde kendi bünyesinde işinde uzman personeller barındıran ROTA TRANS, Ücretsiz Ekspertiz hizmeti ile taşınma işlemlerinizi planlar. Zamandan tasarrufu sağladığı gibi bu hizmet ile birlikte eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşıda sigortalayarak güvence altına alır.

Sigortalı taşımacılık hizmetlerini sektörün lider firması ROTA TRANS farkı ile yaşayın. Bu güvence ile eşyalarınız konusunda aklınızda hiç bir soru işareti kalmayacaktır. Güler yüzlü personelimiz belirlenen tarihte taşınma işlemi için yaşam alanınıza geldiğinde elinizi hiç bir şeye sürmenize gerek kalmak. Sigortalı Taşımacılık ilkelerinin tüm unsurları gerçekleştirilirken siz değerli müşterilerimize sadece arkasına yaslanmak kalır. Evden eve nakliyat sektörünün lider firması ROTA TRANS siz değerli müşterilerinin memnuniyetini temel ilk olarak benimsemektedir. Evden eve nakliyat sektöründe yılların tecrübesi ile hizmet veren ROTA TRANS sigortalı taşımacılık hizmetleri profesyonel çalışma ilkesi ile siz değerli müşterilerimizin tüm eşyalarını güvence altına alır.

Ankara‘da nakliye işlemlerinizi en kısa sürede ve en güvenilir şekilde uygulayan ROTA TRANS asansörlü nakliye hizmetlerinde ve diğer tüm nakliye hizmetlerinde Sigortalı Nakliye hizmetini de uygulamaktadır. Sayısız bireysel ve kurumsal referanslara sahip olan ROTA TRANS Profesyonel Taşımacılık siz değerli müşterilerine gururla hizmet vermektedir.

Ayrıcalıklı profesyonel taşımacılık işlemlerinden faydalanma, taşınma esnasında eşyalarınızı sigortalı taşımacılık hizmeti ile güvence altına almak, teknolojinin son ürünleri ile kaliteli hizmet almak, profesyonel ve güler yüzlü ROTA TRANS personelleri ile çalışmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

call-out