EŞYA PAKETLEME ve AMBALAJ

EŞYA PAKETLEME ve AMBALAJ

EŞYA PAKETLEMEEşya Paketleme ve Ambalaj hizmetlerini profesyonel işçilik ve kaliteli ürünlerle uygulayan ROTA TRANS, siz değerli müşterilerine ANKARA’nın tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet veren ROTA TRANS nakliye hizmetlerinde titizlikle çalışmaktadır. Yılların tecrübesini gelişen teknolojinin ürünleri ile birleştiren ROTA TRANS, Eşya Paketleme ve Ambalaj hizmetlerinde sektöre yön veren lider firmadır. Evden eve nakliye sektörünün en önemli yapı taşlarından olan Eşya Paketleme ve Ambalaj hizmeti eşyalarınızın zarar görmemesi için çok önemlidir.

Eşya Paketleme Ve Ambalaj hizmeti veren ROTA TRANS eşyalarınıza en uygun ürünleri Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile seçmektedir. Nakliye hizmeti verilecek eşyalarınızı önceden planlama içerisine almak ve zamandan tasarruf sağlamak için görevlendirilmiş olan Ücretsiz Ekspertiz hizmetinde görevli personelimiz, eşyalarınız için en uygun ambalajlama ürünlerini belirler. Eşyalarınız her ne kadar oluşabilecek hasarlara karşı firmamız tarafından Sigortalı Nakliye hizmeti ile güvence altına alınsa da profesyonel Eşya paketleme ve ambalaj hizmeti hasarları minimuma indirmektedir.

Evden eve nakliye, asansörlü taşımacılık, Ofis taşımacılığı, Parça eşya taşımacılığı, inşaat taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, banka taşımacılığı ve bir çok taşımacılık hizmetinde EŞYA PAKETLEME ve AMBALAJ hizmeti kusursuz ve profesyonelce uygulanmaktadır.

Nakliye işlemlerinizde profesyonel nakliyat firması ROTA TRANS ile çalışmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

call-out