Ayrancı Evden Evden Nakliyat

Ayrancı Evden Evden Nakliyat

Ayrancılar Evden Eve Taşımacılık Nakliyat Hizmetleri 
Evden eve taşımacılığın en hassas konularından birisi paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzeme ve eşyanın cinsine göre paketlenmesi hasarsız taşımanın ilk kuralıdır. Uzman Evden Eve Taşımacılık olarak büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktayız.

Hiçbir şekilde battaniye ile paketleme işlemi uygulanmamaktadır.

Taşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye, eşyaların eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Vazo porselen tabak v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılır. Daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Balonlu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.

Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

Evinizde temizliğe en çok önem verdiğiniz yatak, baza ve benzeri kirlenme riski oluşabilecek eşyalarınız ilk olarak streç film ile sarılır daha sonra yine kullanmış olduğumuz ve son derece temiz olan baloncuklu naylonlarla paketlenir.

UZMAN TAŞIMACILIK OLARAK; GELECEK İÇİN SORUMLULUK TAŞIYORUZ.

Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılmaktadır. UZMAN Evden Eve Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamızmış gibi görerek maksimum özen ve minimum hatayla taşımalarınızı gerçekleşmekteyiz.www.rotatrans.nethttp://www.rotatrans.com.tr

Profesyonel Taşımacılık

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • mahir cevap

    merhabalar rotatrans cok mukebel bir taşıma firmasidir

    5 Şubat 2019 , 22:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir